חדש בבאדי &LIFE!!!

אימון חד פעמי!!
אמהות- בנות
יום א' 6.11.16


הצטרפי עוד היום
לקבוצת הכושר שלנו באשכול הפיס!

לאור הביקוש נפתחת קבוצה חדשה לפילאטיס במתנ"ס האומנים
ימי ראשון ושלישי

קבוצת הבנות של באדי אנד לייף!

צועדים קדימה עם מכבי

 

אימוני כושר לקראת הקיץ!
לחצו לפרטים....

אימוני רצועות 

בים או בפארק

לחצו לפרטים....

באדי & LIFE- מאמני הכושר האיכותיים של באדי אנד לייף
אצלך בבית!

אימונים אישיים בקצב ובזמן שמתאים לך. במחירים נוחים.
השירות ניתן באיזור המרכז, השפלה והשרון.
לפרטים נוספים צור קשר
ב - 054-5303752,
או שלח לנו דוא"ל.

 

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
   

   

קבוצת כושר לנשים במודיעין

קבוצת הכושר של מודיעין מתאמנת בשכונת כרמים. האימונים נעשים במרחב הפתוח ומתבצעים בשיטת outdoor training הייחודית לבאדי & LIFE.
בבסיס הפעילות הגופנית אנו שמים את חווית המתאמנת. האימונים מגוונים ודינמיים.

כל אימון שונה מקודמו עובדה היוצרת עניין ומוטיבציה לחברי הקבוצה. בשל אופי הייחודי של האימונים תשמחו לדעת כי ההקשר שרובינו עושים פעילות גופנית = סבל מתחלף ב פעילות גופנית= חוויה/fun. הפעילות כאמור מכוונת מטרה להפחתה במשקל והצרת היקפים. האימונים נעשים במתכונת של מסגרת אימונים שלה המתאמנת מתחייבת אם זה מסגרת של שני אימונים בשבוע או שלושה.

באופן כללי, האימונים כוללים פעילות אירובית להעלאת דופק ושרפת שומנים, אימוני כוח לחיזוק שרירי השלד והעלאת מסת שריר, תרגילי יציבה לחיזוק שרירים מייצבים, תרגילי גמישות והרפיה להארכה ושחרור השרירים בתום הפעילות.
את האימונים מעבירות מדריכות מוסמכות ושעברו הכשרה בבאדי & LIFE ובעלות ניסיון וידע עשיר.

למי מתאים האימון?

האימון מתאים לכול אחת בין אם אינה בכושר ובין אם היא מתאמנת מתקדמת מאוד היות וכול אחת בזמן האימון מתאמנת לפי יכולתה האישית, הקצב הנכון לה, מספר חזרות וסטים שהיא מסוגלת.

 

כמה פעמים בשבוע?

כול קבוצה מתאמנת פעמים בשבוע וניתן להגדיל לשלושה אימונים ע"י הוספת אימון בקבוצה אחרת.

 

מה היתרון באימון קבוצתי ?

נותן מוטיבציה להתאמן: לרוב כאשר אני צריכה להוציא את עצמי לאימון אני צריכה יותר מאשר כוח שרירי כוח מנטאלי ושיחות נפש על מנת לעשות את הצעד של לצאת מסף הדלת לאימון. אך כאשר מדובר במסגרת קבועה של קבוצה זה הרבה יותר קל והמוטיבציה יותר גבוהה. רק מלראות את שאר המתאמנות מזיעות את מתחילה להזיע. וכמובן שצוות המאמנות תדאג לעשות אימון בלתי נשכח שתגרום למוטיבציה עוד יותר גבוהה לאימון הבא.

הרגשת שייכות ומחויבות: האדם בטבעיותו אוהב להשתייך לקבוצה. עצם הידיעה שיש לקבוצה של אנשים משהו משותף איתי ואני חלק ממנה גורמת לי ומעודדת אותי להגיע לאימונים בעקביות ובכיף.

קטע חברתי- לעתים מתאמנת יכולה להגיע ולא להכיר אדם ובמהלך האימונים ליצור קשרים חברתיים מעבר לאימונים ואז המפגש באימון הופך להיות לא רק אימון אלא גם מפגש חברתי.

מוזיל עלויות- אימון קבוצתי בדרך כלל יותר זול מאימון אישי היות ותוכן האימון אינו מותאם אישית.

אתגרים: כאשר מתאמנים לבד אין יותר מידי אתגר ושאיפות להתקדמות. ולפעמים שמים יעדים לא ראליים. כאשר יש קבוצה עם מאמנת אוטומטית יש שאיפה להתקדמות והשגיות. גם אם המתאמנת לא שמה את היעד לעצמה המאמנת תדאג לשיים את האתגר והיעד.


| אימונים קבוצתיים לנשים מודיעין || קבוצות כושר מודיעין || אימון קבוצתי מודיעין |