נמצאו 13 תוצאות עבור חיפוש התג : תזונה מאוזנת

אם כבר חטיפים אז שיהיה מזין

לרובינו, יש חשק מדי פעם וישנם שבאופן יומיומי לאכול חטיף. עניין זה הוא בסדר ומתקבל בברכה כול עוד החטיף הינו מזין את גופינו ואינו מזיק. להלן מגוון אפשרויות לחטיפים מזינים:   חטיפים מקבוצת הדגניים: 1.קרקרים מחיטה מלאה.... (קרא עוד...)

הרזיה אימון ומה שביניהם

  רועי גולדפרב תהליך הרזיה בנוי מסדרה של פעולות יומיומיות שמטרתן הצרת היקפים, השלת קילוגרמים מיותרים וחיטוב הגוף. להרזות זה לא תהליך של "זבנג וגמרנו" ואף אחד לא מצא את השיטה ו/או נוסחת פלא להרזיה. יותר מכך לא ניתן לעשות... (קרא עוד...)

חשיבות תזונת ילדים ובני נוער

תקופת הילדות וגיל ההתבגרות מתאפיינת בגדילה, התפתחות ורכישת הרגלי אורח חיים. בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית בשיעור הילדים ובני הנוער הסובלים מעודף משקל והשמנת יתר. כל ילד 3 בארץ סובל מעודף משקל! יש לכך 2 סיבות עיקריות:... (קרא עוד...)

סופגניה על שום שמה

הידעת? סופגנייה מכילה בין 350-700 קלוריות,כול ביס שווה בממוצע 70 קלוריות ואם לדייק אז גרם 1 שווה 9 קלוריות. היא מורכבת משמן לא איכותי, סוכר פשוט, קמח ללאסיבים ועוד. ועל כן ישנן כל הסיבות להתרחק ממנה כל עוד נפשנו בנו. אך האם כולנו... (קרא עוד...)

מגפה ושמה השמנה

ליאת ברוך גולדפרב ומיה בן אבו בעיית ההשמנה מוגדרת כמגפה וכמחלה קלינית אשר שיעור התמותה ממנה גבוה ביותר ביחס לשאר המחלות הנפוצות כיום בעולם המערבי. תופעת ההשמנה הגיעה לממדי מגיפה בארצות הברית וברוב המדינות המתועשות... (קרא עוד...)

שומן זה לא מילה גסה חלק 1

מאז שנות ה-90 הוכרז השומן ע"י משרד הבריאות האמריקני כאויב בריאות הציבור מספר אחת. סביר להניח שציבור המרזים הוקיע אותו עוד הרבה לפני כן מהתפריט היומי. התוויות על המזונות בסופר מלאות בסיסמאות: "ללא שומן רווי/ ללא שומן טראנס/... (קרא עוד...)

תזונה בריאה ומאוזנת

אכילה נכונה מהווה 70% מההצלחה היות וגם אם נתאמן כל יום ולא נאכל נכון לא נרד במשקל ואף אפשר לעלות במשקל. על כן כל משתתף בסדנה מקבל תפריט אישי המורכב מכלל אבות המזון כאשר ההתאמה האישית נעשית על פי ההוצאה האנרגטית היומית... (קרא עוד...)

מתכונים בריאים

... (קרא עוד...)

אודות באדי & LIFE - המרכז להרזיה ואורח חיים בריא

שמי ליאת גולדפרב, ייסדתי את חברת באדי & LIFE ב מאי 2008 . הרקע לכול החל בשנת 1997. משנה זו התחלתי מקצועית את דרכי בתחום הכושר,הבריאות ובפרט בליווי אנשים בתהליך של הפחתה במשקל. למעשה, מאז שאני זוכרת את עצמי הספורט היה חלק מחיי.... (קרא עוד...)

באדי אנד לייף - הרזיה ואורח חיים בריא

באדי אנד לייף - הרזיה ואורח חיים בריא השיטה פותחה על ידי ליאת גולדפרב, בעלת ניסיון של 15שנה בתחום הכושר והבריאות. השיטה מבוססת על שלושה עמודי תווך מרכזיים; תזונה בריאה ומאוזנת, קבוצת תמיכה להרזיה עם מתן תפריט אישי... (קרא עוד...)

צוות באדי אנד לייף

  אור גדג' מאמנת כושר נשים, המצרפת מספר רב של אימונים משולבים וגורמת לנשים לסיים את האימון מרוצות ועם חיוך         עינת הדר בוגרת וינגייט. מדריכת קיקבוקס, ספינינג,עיצוב גוף, כושר גברים... (קרא עוד...)

לקוחות ממליצים

[smoothcatalog:recommend]   היום אני במשקל של לפני ההריונות, בבגדים ירדתי 3 מידות...ולך ליאת אני רוצה להגיד, המון המון תודה על כל התמיכה, העידוד, הטיפים, החדרת המוטיבציה... היי ליאת, עכשיו שאני 3 חודשים אחרי... (קרא עוד...)

מאמרים

  מאמרים בנושא פעילות גופנית [catalogImages:Nutrition_Articles]   מאמרים בנושא תזונה [catalogImages:Exercise_Articles]   מאמרים בנושא מודעות והתפתחות... (קרא עוד...)