הצטרפי עוד היום
לקבוצת הכושר שלנו באשכול הפיס!

 

 

אימוני כושר לקראת הקיץ!
לחצו לפרטים....

אימוני רצועות 

בים או בפארק

לחצו לפרטים....

באדי & LIFE- מאמני הכושר האיכותיים של באדי אנד לייף
אצלך בבית!

אימונים אישיים בקצב ובזמן שמתאים לך. במחירים נוחים.
השירות ניתן באיזור המרכז, השפלה והשרון.
לפרטים נוספים צור קשר
ב - 054-5303752,
או שלח לנו דוא"ל.

 

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
   

   

קבוצת כושר לנשים בלוד

קבוצות הכושר של באדי אנד לייף לוד מתאמנות בשכונת גני יער ובשכונת קריית מנחם - אפקה החולפת על לוד ורמלה. האימונים נעשים בסטודיו וגם במרחב הפתוח ומתבצעים בשיטת outdoor training הייחודית לבאדי & LIFE. בבסיס הפעילות הגופנית אנו שמים את חווית המתאמנת. האימונים מגוונים ודינמיים. כל אימון שונה מקודמו עובדה היוצרת עניין ומוטיבציה לחברי הקבוצה. בשל אופי הייחודי של אימונים תשמחו לדעת כי ההקשר שרובינו עושים פעילות גופנית = סבל מתחלף ב פעילות גופנית= חוויה/fun. הפעילות כאמור מכוונת מטרה להפחתה במשקל והצרת היקפים. האימונים נעשים במתכונת של מינימום פעמים בשבוע עם אפשרות להוספת אימונים ללא תוספת תשלום. האימונים כוללים פעילות אירובית להעלאת דופק ושרפת שומנים, אימוני כוח לחיזוק שרירי השלד והעלאת מסת שריר, תרגילי יציבה לחיזוק שרירים מייצבים, תרגילי גמישות והרפיה להארכה ושחרור השרירים בתום הפעילות. 
אימוני רצועות, אימוני קיקבוקס, אינטרוולים, HIT, אירובי, עיצוב דינמי, תחנות ועוד
את האימונים מעבירות מדריכות מוסמכות ושעברו הכשרה בבאדי & LIFE ובעלות ניסיון וידע עשיר.
קבוצות הכושר של באדי אנד לייף לוד מתאמנות בשכונת גני יער ובשכונת קריית מנחם - אפקה החולפת על לוד ורמלה. האימונים נעשים בסטודיו וגם במרחב הפתוח ומתבצעים בשיטת outdoor training הייחודית לבאדי & LIFE. בבסיס הפעילות הגופנית אנו שמים את חווית המתאמנת. האימונים מגוונים ודינמיים. כל אימון שונה מקודמו עובדה היוצרת עניין ומוטיבציה לחברי הקבוצה. בשל אופי הייחודי של אימונים תשמחו לדעת כי ההקשר שרובינו עושים פעילות גופנית = סבל מתחלף ב פעילות גופנית= חוויה/fun. הפעילות כאמור מכוונת מטרה להפחתה במשקל והצרת היקפים. האימונים נעשים במתכונת של מינימום פעמים בשבוע עם אפשרות להוספת אימונים ללא תוספת תשלום. האימונים כוללים פעילות אירובית להעלאת דופק ושרפת שומנים, אימוני כוח לחיזוק שרירי השלד והעלאת מסת שריר, תרגילי יציבה לחיזוק שרירים מייצבים, תרגילי גמישות והרפיה להארכה ושחרור השרירים בתום הפעילות. אימוני רצועות, אימוני קיקבוקס, אינטרוולים, HIT, אירובי, עיצוב דינמי, תחנות ועודאת האימונים מעבירות מדריכות מוסמכות ושעברו הכשרה בבאדי & LIFE ובעלות ניסיון וידע עשיר.

למי מתאים האימון?

האימון מתאים לכול אחת בין אם אינה בכושר ובין אם היא מתאמנת מתקדמת מאוד היות וכול אחת בזמן האימון מתאמנת לפי יכולתה האישית, הקצב הנכון לה, מספר חזרות וסטים שהיא מסוגלת.

כמה פעמים בשבוע?

ניתן להתאמן ללא הגבלה

כול קבוצה מתאמנת פעמים בשבוע וניתן להגדיל לשלושה אימונים ע"י הוספת אימון בקבוצה אחרת. 

מה היתרון באימון קבוצתי ?

נותן מוטיבציה להתאמן: לרוב כאשר אני צריכה להוציא את עצמי לאימון אני צריכה יותר מאשר כוח שרירי כוח מנטאלי ושיחות נפש על מנת לעשות את הצעד של לצאת מסף הדלת לאימון. אך כאשר מדובר במסגרת קבועה של קבוצה זה הרבה יותר קל והמוטיבציה יותר גבוהה. רק מלראות את שאר המתאמנות מזיעות את מתחילה להזיע. וכמובן שצוות המאמנות תדאג לעשות אימון בלתי נשכח שתגרום למוטיבציה עוד יותר גבוהה לאימון הבא.
הרגשת שייכות ומחויבות: האדם בטבעיותו אוהב להשתייך לקבוצה. עצם הידיעה שיש לקבוצה של אנשים משהו משותף איתי ואני חלק ממנה גורמת לי ומעודדת אותי להגיע לאימונים בעקביות ובכיף.
קטע חברתי- לעתים מתאמנת יכולה להגיע ולא להכיר אדם ובמהלך האימונים ליצור קשרים חברתיים מעבר לאימונים ואז המפגש באימון הופך להיות לא רק אימון אלא גם מפגש חברתי. 
מוזיל עלויות- אימון קבוצתי בדרך כלל יותר זול מאימון אישי היות ותוכן האימון אינו מותאם 
אישית.
אתגרים: כאשר מתאמנים לבד אין יותר מידי אתגר ושאיפות להתקדמות. ולפעמים שמים יעדים לא ראליים. כאשר יש קבוצה עם מאמנת אוטומטית יש שאיפה להתקדמות והשגיות. גם אם המתאמנת לא שמה את היעד לעצמה המאמנת תדאג לשיים את האתגר והיעד.

סוגי אימונים

אימונים בבאדי אנד לייף ממוקדי מטרה בפיתוח הכושר בגופני והגעה לתוצאות של מיצוק וחיטוב הגוף באופן מקסימלי ומהיר.  בכול אימון נתמקד בתרגילים שמחזקים ומחטבים בטן, ירכיים, ישבן וכדומה. להכניס קישור בפיסקה לאימונים שלנו ולטבלת פעילות.

  קבוצות כושר בקריית מנחם - אפקה רמלה

  קבוצות כושר בגני יער לוד 

  קבוצות כושר בגני אביב

  קבוצות כושר בלנשים בלבד במצליח
| אימונים קבוצתיים לנשים לוד || קבוצות כושר לוד || אימון קבוצתי לוד |