• הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
   

   

אודות באדי & LIFE - המרכז להרזיה ואורח חיים בריא


שמי ליאת גולדפרב, ייסדתי את חברת באדי & LIFE ב מאי 2008 . הרקע לכול החל בשנת 1997. משנה זו התחלתי מקצועית את דרכי בתחום הכושר,הבריאות ובפרט בליווי אנשים בתהליך של הפחתה במשקל. למעשה, מאז שאני זוכרת את עצמי הספורט היה חלק מחיי. כבר בעודי נערה נחשפתי לעולם התזונה והספורט. כילדה הייתי רזה אך את ה "בום" הראשון קיבלתי בגיל ההתבגרות. פתאום נאלצתי להתמודד עם קווי גוף עגולים ועם השנים הצטרפו הערות של "את צריכה לשמור", "להוריד האזור כזה ואחר"... ו"הבום" הקשה מכולם היה מהמורה לריקוד שאמרה לי "שככה אי אפשר לעלות לבמה", זה היה רגע מכונן עבורי שכן הייתי רקדנית מקצועית.
משם הדרך להפרעות אכילה הייתה קצרה והובילה אותי לשנים של התמודדות קשה עם כל מה שקשור לאוכל, שליטה ורגש. הספורט המשיך ללוות אותי גם בצבא כמדריכת כושר קרבי וקצינת כושר קרבי מורעלת. משם הבנתי שהפצת הידע על חשיבות הכושר הגופני כחלק מאורח חיים זה נושא שהוא עבורי שליחות. עם סיום שירותי יצאתי ל"מסע עצמי" בחו"ל לתקופה של כשנה שם קרו לי שני דברים מדהימים.

הדבר הראשון הייתה התובנה של הייעוד שלי, תכלית קיומי שהוא לעזור לאנשים, לכוון, להנחותם בעת שהם שרויים בבעיה. תובנה  שהובילה אותי ,עם שובי לארץ, ללימודי פסיכולוגיה והתפתחות אישית, לימודי קבלה ומאוחר יותר לפיתוח השיטה של באדי & LIFE.

הדבר השני - עליה דרמטית במשקל- עליתי כ- 15 ק"ג בתקופה של קצת יותר משנה, שלא היה לי מושג איך להוריד אותם ומה עושים איתם, זאת לנוכח הערות של ההורים והסובבים. אני חייבת להודות שהחזרה למשקל "נורמלי" הייתה דרך לא פשוטה והיא כללה חזרה למסגרת אימונים ותזונה נכונה.  יחד עם זאת, במהלך הדרך התחוור לי שהפתרון האמתי טמון ברובד עמוק יותר שתמציתו מציאת איזון, תמיכה ואהבה עצמית.


חשוב להדגיש שאת השיטה להצלחה בשינוי אורח החיים הבנתי מתוך המסע האישי שלי שאותו עברתי על בשרי ובתוך נבכי נפשי ונשמתי ומתוך ניסיון עם אנשים אותם ליוויתי במשך השנים.  תוך כדי המסע התחדדה בי ההבנה כי  תזונה נכונה או פעילות גופנית לכשעצמם אינן מספיקים וכי יש צורך לשלבן ביחד עם מסגרת תמיכה וליווי. כל החבילה חייבת להיות מחייבת, ייחודית ומקצועית. אקדים ואומר שאימוני הכושר אינם "עוד הליכה בחדר כושר" או שיעורי סטודיו רוטיניים אלא מערך שיעורים מוסדר, מגוון ומקצועי שנועד לחטב, לחזק ולהוריד במשקל, שהינו תוצר של הבנת צורך של מתאמנים וחיבורי האישי לסוג זה של פעילות גופנית.

אז אם עדיין אחרי קריאה לא ממש הבנת מה השיטה אז אומר בפשטות שמדובר בשילוב של:

תזונה בריאה, מזינה ומאוזנת + קבוצת תמיכה ומעקב אישי + תפריט אישי + אימון גופני קבוצתי וממוקד בשיטת training  outdoor.

כאשר ניתן להצטרף לתוכנית במסגרת קבוצה או במסגרת פרטנית (אימונים  אישיים).

ייחודיות שיטת באדי & LIFE היא בכמה רמות:

השיטה מוכיחה שיש תוצאות ולאורך זמן: ההצלחה עבורנו נמדדת בירידה במשקל שנשמרת לאורך זמן ושהשינוי אינו רק במשקל אלא באורח החיים. ההוכחות נראות במדדים פיזיולוגים תקינים יותר, הרגשת חיוניות, ערנות ושימחת חיים.

שיטה המרכזת את כול המרכיבים יחד: 
שיטת באדי & LIFE מרכזת תחת קורת עץ אחת את כול אשר דרוש להצלחה בתהליך של הרזיה ושינוי אורח חיים לבריא  וחיוני יותר: קבוצת תמיכה  + אימוני כושר+ תפריט ומעקב אישי.

יחס וליווי אישי לאורך כול הדרך:
הן בקבוצת התמיכה והן באימונים היחס הוא לכול משתתף הוא ברמה אישית. זה בא לידי ביטוי במתן אבחון אישי,  תפריט אישי, מעקב אישי לאורך כול התהליך. במהלך אימוני הכושר נוכחים שני מאמנים על מנת שתהיה אפשרות לענות לצורכו של כול מתאמן.

צוות מקצועי: 
קבוצות התמיכה להרזיה בשיטת באדי & LIFE מונחות ע"י ליאת גולדפרב מייסדת השיטה בעצמה או על ידי משתתפים שעברו תהליך עמוק ורציני והצליחו להגיע למשקל היעד ולשמר אותו ועברו הכשרה להנחיית קבוצת תמיכה להרזיה על ידי ליאת גולדפרב. יתרה מזו שהצוות המקצועי מלווה ומגובה ע"י דיאטניות בכירות בעלות הידע האקדמי והקליני הנדרש כדי לתת מענה לכל צרכי המשתתפים בתהליך ההרזיה. מאמני קבוצות הכושר הנם מאמנים בעלי הכשרות מקצועיות לאמן ועברו הכשרה נוספת לאימוני שיטת באדי & LIFE.

תפריט אישי: בקבוצות ההרזיה בשיטת באדי & LIFE כול אחד מקבל תפריט אישי המותאם לו אישית על פי ההוצאה האנרגתית היומית שלו וכמו כן התפריט מכיל את כול אבות המזון ונותן הרגשת שובע ע"י אכילת 6 ארוחות ביום כול 3 שעות.

שיטה קלה ליישום:
שיטת באדי & LIFE הנלמדת בקבוצות ניתנת ליישם בקלות בכול מקום: בית, בעבודה, כשיוצאים לבלות ובכל מקום אחר. מותאמת לבשלנים וגם ללא מבשלים. יתרה מזו שגם את שיטת האימונים ניתן ליישם ללא קושי לבד היות והאימונים ברובם אינם תלויים בשום גורם מלבד האדם עצמו.  


| באדי אנד לייף || ליאת גולדפרב || קבוצת תמיכה להרזיה |