• הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
   

   

אימונים קבוצתיים לנשים - קבוצות הכושר של באדי & LIFE

האימונים נעשים במרחב הפתוח ומתבצעים בשיטת outdoor training הייחודית לבאדי & LIFE. בבסיס הפעילות הגופנית אנו שמים את חווית המתאמנת. האימונים מגוונים ודינמיים. כל אימון שונה מקודמו עובדה היוצרת עניין ומוטיבציה לחברי הקבוצה. בשל אופי הייחודי של האימונים תשמחו לדעת כי ההקשר שרובינו עושים פעילות גופנית = סבל מתחלף ב פעילות גופנית= חוויה/fun. הפעילות כאמור מכוונת מטרה להפחתה במשקל והצרת היקפים. האימונים נעשים במתכונת של מסגרת אימונים שלה המתאמנת מתחייבת אם זה מסגרת של שני אימונים בשבוע או שלושה. באופן כללי, האימונים כוללים פעילות אירובית להעלאת דופק ושרפת שומנים, אימוני כוח לחיזוק שרירי השלד והעלאת מסת שריר, תרגילי יציבה לחיזוק שרירים מייצבים, תרגילי גמישות והרפיה להארכה ושחרור השרירים בתום הפעילות. את האימונים מעבירים מדריכים מוסמכים ושעברו הכשרה בבאדי & LIFE ובעלי ניסיון וידע עשיר.

למי מתאים האימון?

האימון מתאים לכול אחת בין אם אינה בכושר ובין אם היא מתאמנת מתקדמת מאוד היות וכול אחת בזמן האימון מתאמנת לפי יכולתה האישית, הקצב הנכון לה, מספר חזרות וסטים שהיא מסוגלת.

כמה פעמים בשבוע?

ניתן להתאמן ללא הגבלה 

מה היתרון באימון קבוצתי ?

נותן מוטיבציה להתאמן: לרוב כאשר מתאמנת צריכה להוציא את עצמיה לאימון היא צריכה יותר מאשר כוח שרירי כוח מנטאלי ושיחות נפש על מנת לעשות את הצעד של לצאת מסף הדלת לאימון. אך כאשר מדובר במסגרת קבועה של קבוצה זה הרבה יותר קל והמוטיבציה יותר גבוהה. רק מלראות את שאר המתאמנות מזיעות את מתחילה להזיע. מה גם שאלו שהגיעו לתוצאות סיפורי הצלחה מספרות לחדשות וזה נותן מוטיבציה וכמובן שצוות המאמנות צוות באדי אנד לייף דאגות תמיד לעשות אימונים בלתי נשכחים שגורמים למוטיבציה לעלות מאימון לאימון האימונים שלנו.

הרגשת שייכות ומחויבות: האדם בטבעיותו אוהב להשתייך לקבוצה. עצם הידיעה שיש לקבוצה של אנשים משהו משותף איתי ואני חלק ממנה גורמת לתחושת הזדהות, מוטיבציה ומעודדת להגיע לאימונים בעקביות ובכיף. 

קטע חברתי: לעתים מתאמנת יכולה להגיע ולא להכיר אף אחת ובמהלך האימונים ליצור קשרים חברתיים מעבר לאימונים ואז המפגש באימון הופך להיות לא רק אימון אלא גם מפגש חברתי. 

מוזיל עלויות: אימון קבוצתי בדרך כלל יותר זול מאימון אישי היות ותוכן האימון אינו מותאם אישית.

אתגרים: כאשר מתאמנים לבד אין יותר מידי אתגר ושאיפות להתקדמות. ולפעמים שמים יעדים לא ראליים. כאשר יש קבוצה עם מאמנת אוטומטית יש שאיפה להתקדמות והשגיות. גם אם המתאמנת לא שמה את היעד לעצמה המאמנת תדאג לשיים את האתגר והיעד.

סוגי אימונים
האימונים בבאדי אנד לייף ממוקדי מטרה בפיתוח הכושר בגופני והגעה לתוצאות של מיצוק וחיטוב הגוף באופן מקסימלי ומהיר.  בכול אימון נתמקד בתרגילים שמחזקים ומחטבים בטן, ירכיים, ישבן וכדומה. להכניס קישור בפיסקה לאימונים שלנו ולטבלת פעילות.

סוגי אימונים

האימונים בבאדי אנד לייף ממוקדי מטרה בפיתוח הכושר בגופני והגעה לתוצאות של מיצוק וחיטוב הגוף באופן מקסימלי ומהיר.  בכול אימון נתמקד בתרגילים שמחזקים ומחטבים בטן, ירכיים, ישבן וכדומה. להכניס קישור בפיסקה לאימונים שלנו ולטבלת פעילות.

 

  סטודיו באדי &LIFE - רשת מרכזי כושר לנשים ברמלה

  סטודיו באדי &LIFE - רשת מרכזי כושר לנשים בלוד

  קבוצת כושר לילדות ונערות

 

לטבלת פעילות >


| אימונים קבוצתיים לנשים || קבוצות כושר || אימון קבוצתי |